Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki w Wielkiej Brytanii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-23, 08:13   #3558
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez renifer. Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam próbki Earthnicity. Puder jest super, ale słabo kryje, moich śladów po trądziku nie przykrył, a nie mam jakiś strasznych. Poza tym wszysto inne jak najbardziej. Nalożony na filtr piz buin trwał cały dzień. Super ukrywa rozszerzone pory, skóra się nie błyszczy, same plusy i kolor natural light idealny, lekko żółty. Ale niestety brak krycia go dyskwalifikuję i zostaję przy EL DW.
Mam podobne odczucia Najpierw myślałam, że moja buzia jest w tym momencie niezdatna do testów (robiąc krem sypnęło mi się ciut więcej kwasu liponowego, myślałam, że nie będzie problemu ale jednak jest, skóra się ściągnęła i miejsca, które zawsze są ciut bardziej różowe niż reszta twarzy stały się jeszcze bardziej widoczne), minerały położone na taką jedynie wygładziły skórę, krycia nie było. Kiedy skóra odzyskała nawilżenie zaaplikowałam ponownie, sama z siebie wygląda lepiej, więc i wyrównanie koloru było lepsze. Trzymają się świetnie, wyglądają bardzo naturalnie, są nieco "suche" jak dla mnie, mogę je porównać z minerałami z EDM. Ale ja zostaję przy Buff'd, za to krycie właśnie i tę "kremową" konsystencję, są zdecydowanie lepsze do suchej skóry niż Earthnicity. Wydaje mi się, że osoby od cery normalnej do tłustej będą jednak z Earthnicity bardzo zadowolone.
Dziękuję Ci Misiakasiulec za polecenie tych minerałów to już tak jest, że jednym pasuje innym nie. Im więcej się pozna tym lepiej można coś dla siebie wybrać (no i zopiniować dla innych).
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora