Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Oli - Agentki :))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-26, 13:05   #6
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Do Oli - Agentki :))

Olusiu z Diora to miałam tylko Fascination [img]icons/icon7.gif[/img] Kiedys mi odpowiadał [img]icons/icon12.gif[/img] Jak byłam młodsza i mniej na siebie pakowałam [img]icons/icon12.gif[/img] Bardzo naturalny ale pieknie rozdzielał i mozna było duzo warstw nakładać i stopniować natężenie [img]icons/icon7.gif[/img]
A tego nowego nie znam [img]icons/icon9.gif[/img]
Ale po ostatniej finansowo-kosmetycznej wpadce z Magicils Lancome 15 razy będę sie malować w perfumeriach [img]icons/icon41.gif[/img]

Co do Loreala to moje rzęski też fajowo wyglądały ale porównując go do Generousa to HR jest gęstszy i mozna nakładać kilka warstw i nic na rzęskach się nie robi [img]icons/icon7.gif[/img]
Jęst gęstszy niż Loreal i ma fajniejsza szczoteczkę [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale Oluś jak wiadomo każdy co innego lubi [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale może spróbuj bo ja na razie używam jego ,kończy mi się i myślałam o tym YSL a po dogłębnym czytaniu opinii nie zakupiłam i z rozpędu powróciłam do Loreala a teraz na dniach szybko pobiegnę po Helenkę i jej Generous [img]icons/icon12.gif[/img] Ja maluję na dzień 2 warstwu a na wieczór 3 i są pięęęękne [img]icons/icon7.gif[/img]
He he [img]icons/icon7.gif[/img]Ale sobie przykadziłam [img]icons/icon12.gif[/img]
Mam nadzieję ze są piękne nie tylko dla mnie [img]icons/icon10.gif[/img]

A co do Pal to mnie się widzi że jej we wszystkim ładnie [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując