Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-12, 16:32   #90
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez As!a
Oczywiście, że możesz odpowiedzieć. A ja mogę sie z Tobą nie zgodzić.
Nie, nie będę wołać o tolerancje dla kradzieży, bo to jest zabieranie czyjejś własności, a tym samym krzywdzenie kogoś.
A posiadanie wielu partnerów seksualnych, jeśli i jedno i drugie tego chce, robią to dla przyjemności... Czy te osoby kogoś krzywdzą? Nie. Więc dlaczego zasługują na potępienie?
Jak juz pisalam, ja nie potepiam. Chcialas zeby ci odpowiedziec, wiec odpowiedzialam. Przedstawilam ci jak to wyglada z punktu widzenia spoleczenstwa, bo o to pytalas. Nie zgadzasz sie nie ze mna, tylko z moja odpowiedzia. Ja zgadzam sie z toba, ze osoby o ktorych mowimy nie zasluguja na potepienie. Ale niestety spoleczenstwo w przewazajacej swojej wiekszosci potepia takie zachowania. Chcialas wiedziec dlaczego. Odpowiedzialam ci w imieniu spoleczenstwa, nie swoim Tylko takie wytlumaczenie przyszlo mi do glowy: ze jest to naruszenie norm tego spoleczenstwa.Zadalas pytanie i chcialam ci udzielic odpowiedzi ktora mnie wydaje sie prawdopodobna. Moze ktos ma inna odpowiedz na to pytanie, chctnie przeczytam. Ale na razie tylko ja staralam sie odpowiedziec rzeczowo na twoje pytanie nie zaglebiajac sie w poszczegolne przypadki.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując