Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-05, 19:23   #319
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez bujawoblokach Pokaż wiadomość
zdenerwowało mnie to co zobaczyłam na KWC i nie wiem gdzie zgłosić, więc przywędrowałam tutaj użytkowniczka Dirty Diana27 w czterech bodajże recenzjach różnych kosmetyków napisała coś takiego :

"Dirty Diana27 2010-01-05

Prosze o pomoc

Na początku jest moja recenzja innego produktu , chodzi mi o pomoc Hej! Czytam opis tego produktu i po prostu mam ochotę biec do drogerii i go kupić!
Szkoda jednak , że jak na razie ciągle jest mało opinii, ale cóż kosmetyk wprowadzony niedawno na rynek.
Ma pytanie:
Jaki poleciłybyście mi podkład ? (mam cerę tłustą, nie mam dużo trądziku jak kiedyś ale mam małe "cętki" i nieraz duże "niespodzianki"
używałam dużo podkładów m.in. Undet Twenty, Miss Sporty So Clear i wiele innych polecanych do mojego typu cery.
Ale jak na razie mam na oku właśnie ten Eveline, Matt & Cover 16h Make Up lub Miss Sporty So Matte.
Który byście mi poleciły , lub doradźcie inny.
Opinie dodałam ot tak , bo nie znam kosmetyku
Z góry serdecznie dziękuje

Używam tego produktu od:nigdy
Ilość zużytych opakowań:na razie 0
Ponowny zakup: Nie_wiem"


... tak zaśmiecać katalog, szału można dostać da się coś z tym zrobić?
Dziękuję za zgloszenie , usunęłam. Gdyby jeszcze trafily się podobne "kwiatki", zapraszam do tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post16274825
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując