Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 19:17   #110
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Nie jestem Modem, to prawda, i z pewnością jestem ostatnią osobą do pilnowania porządku - ale - jestem tu, użytkownikiem forum, i też moge wyrazić opinię.

Mnie obrazić możliwości nie miałaś - bo się tu nie wypowiadałam, natomiast wpadłam tu sobie - i skoro jestem - bronię Lubą, choć ''też mnie o to nie prosiła'', ale mam ochotę np. - bo znam ją od nieco innej strony niż Ty.
Nie wiem o co ci chodziło w wypowiedziach, nie śledziłam ''tamtego wątku'' - natomiast ja uważam ją za osobę miłą, inteligentną i kulturalną.
I z mojej strony co do mówienia o Innych - EOT.
Teraz mogę już na legalu wobec tego Ci odpowiedzieć - bo tak się - czy niefortunnie? - złozyło - nawiązałam z Toba dialog, choć podejrzewam już - stracę tylko czas.

Wywołujesz w ludziach emocje - sama emocjami ukazując nam tzw. prawdziwe oblicze. Niewiele mnie obchodzi, kto i z kim idzie do łóżka (zależy kto, i zależy z kim, może tak).

Natomiast - teraz to już odstawiasz moim zdaniem - absurdalne ''pyskowanie'', coraz bardziej zbaczając z tematu - i nic poza tym.

Ciekawie natomiast podsumowywujesz siebie (do mnie np.) - nie podoba Ci się, to nie rozmawiaj..? Na forum dyskusyjnym?
Po co sie w ogóle logować w takim razie..?

Znaczy się co? Rozmawianie jedynie na Twoich warunkach?
Edit: też dziękuję.
--------------------------------------------------------------------
A kłócić to mi się zwyczajnie bezsensownie nie chce.
Przylazłam tutaj zagłosowac w sondzie - ale mi się odechciało. I tyle.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując