Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-13, 22:17   #113
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Ilu partnerów seksualnych miałaś/eś?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Nie jestem Modem, to prawda, i z pewnością jestem ostatnią osobą do pilnowania porządku - ale - jestem tu, użytkownikiem forum, i też moge wyrazić opinię.

Mnie obrazić możliwości nie miałaś - bo się tu nie wypowiadałam, natomiast wpadłam tu sobie - i skoro jestem - bronię Lubą, choć ''też mnie o to nie prosiła'', ale mam ochotę np. - bo znam ją od nieco innej strony niż Ty.
Nie wiem o co ci chodziło w wypowiedziach, nie śledziłam ''tamtego wątku'' - natomiast ja uważam ją za osobę miłą, inteligentną i kulturalną.
I z mojej strony co do mówienia o Innych - EOT.
Teraz mogę już na legalu wobec tego Ci odpowiedzieć - bo tak się - czy niefortunnie? - złozyło - nawiązałam z Toba dialog, choć podejrzewam już - stracę tylko czas.

Wywołujesz w ludziach emocje - sama emocjami ukazując nam tzw. prawdziwe oblicze. Niewiele mnie obchodzi, kto i z kim idzie do łóżka (zależy kto, i zależy z kim, może tak).

Natomiast - teraz to już odstawiasz moim zdaniem - absurdalne ''pyskowanie'', coraz bardziej zbaczając z tematu - i nic poza tym.

Ciekawie natomiast podsumowywujesz siebie (do mnie np.) - nie podoba Ci się, to nie rozmawiaj..? Na forum dyskusyjnym?
Po co sie w ogóle logować w takim razie..?

Znaczy się co? Rozmawianie jedynie na Twoich warunkach?
Edit: też dziękuję.
--------------------------------------------------------------------
A kłócić to mi się zwyczajnie bezsensownie nie chce.
Przylazłam tutaj zagłosowac w sondzie - ale mi się odechciało. I tyle.
Hmm, nie wczytałaś się, a szkoda. Ale fakt, po przeczytaniu pierwszych zdań mojej wypowiedzi zdenerwowałaś się na tyle, żeby odpisać mi w ten sposób, gdybym zmodyfikowała swoją wypowiedź, wtedy Twoja reakcja byłaby inna. Może wczytałabyś się w sens całej wypowiedzi i pojęła jej sedno. To jest właśnie to o co mi chodzi.
Widzisz, każdy kto tu wchodzi ma swój cel. Jedni chcą się czegoś dowiedzieć, inni wyrazić swoją opinię, a jeszcze inni poprowadzić rozmowę w taki sposób, aby dowiedzieć się czegoś więcej niż wyważonej opinii. Czytałam regulamin - nie zabrania tego. I nie wiesz jakie jest moje prawdziwe oblicze i nigdy się przez internet nie dowiesz.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując