Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowa fryzura bombki- kto zajrzy:)?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-14, 09:35   #25
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Nowa fryzura bombki- kto zajrzy:)?

ojjjj ale nadal nie rozumiesz ze nosi sie to co komu sie podoba i w czym sie czlowiek dobrze czuje!! no np. jak modne sa wielkie dekolty a ktos nie ma nic to chyba nie bedzie ich tez nosil,co? to koleny przyklad.Ja mam pasemka i odrosty sporo widac,uwazam ze przy balejazu widac ich mniej poniewaz balejaz z kilku kolorow jest naturalniejszy (kiedys robil mi sie taki "balejaż" na sloncu,ale to dawno temu bylo,teraz juz lipa)
Poza tym mysle tez ze taka fryzurka z ciemniejszymi koncowkami bedzie tez pasowala dziewczynom o naturalnych ciemnych wlosach,poniewaz ma sie ciemne brwi a kolorek na dole zlagadza roznice miedzy blondem a ciemnymi brwiami
Wazne to zeby miec wlasny styl,a nie wzorowac sie tylko i wylacznie na tym co modne mimo ze ktos nie czuje sie w tym dobrze Uwazam ze co do fryzury to trzeba wybrac taka zebysmy podobali sie sobie,przez to czujemy sie pewniejsi itp itd :P
Teraz sa modne brazy z tego co slyszalam i grzywka...mam dosyc okragle policzki i dosyc jasna cere...pojde zrobic grzywke i ciemny kolor a bede wygladala blado jak trup.. (chodzi mi o kontrast miedzy jasna cera no i grzywka przy okraglych policzkach) To niezdrowe
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując