Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 09:23   #1670
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz, pasuje ci fryzurka i tak dobrana do prościutkiego uśmiechu. moje 'sianko' na głowie musi mi solidnie odrosnąć, bo są zniszczone przez drastyczne zmiany kolorów. A powiedz mi malowałaś swoje włosy? moje oczka skupiły się na kolorku.
dziękuję jeszcze raz tak, są malowane, z tym, że jakąś delikatną farbą, która nie niszczy włosów. kolorek delikatny, ciepły, przypomina mi czekoladę, bardzo mi się podoba. z natury mam włosy koloru nijakiego, wpadającego w szaro - zielony

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
dziewczeta ja chyba jakas felerna jestem.. od jakis 3 miesiecy nie widze zadnych postepow w prostowaniu. jedna 2 jak wczesniej wrocila do luku tak stoi w tym samym miejscu i to byla ta gorzej cofnieta a ta co byla lzej cofnieta to wogole sie nie rusza z miejsca ... dziwne to ..

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

pozatym wg mnie Milutek wygladasz BOSKO !
dziękuję bardzo
zamieść fotkę z początku leczenia i teraz, ocenimy. pewnie tylko tak Ci się wydaje ale ja mam to samo, też mam wrażenie że nic się nie dzieje. tylko że dinozaury to już tak mają
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora