Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-16, 11:35   #844
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Ewa17
I kto to powiedział że jak się ma sztuczne paznokcie to sie nie dusi???W moim przypadku to calkowicie nie działa!!!Znowu dzisiaj dusiłam!A ostatnio musze się Wam pochwalić nie dusiłam 12 dni!Ale w koncu tyle się tego nazbierało że znowu zaczęłam dusić!!!No i akurat na Święta mam brzydką buzię! To jest dosłownie nałóg tak jak każdy inny np alkoholizm czy palenie papierosów-musze sie wziąć za siebie!!!I zauważyłam że im więcej specyfików na siebie kładę tym bardziej mnie wysyfia!!!!Dlatego postanowilam myc twarz mydelkiem,odstawić ten beznadziejny Normaderm i wyleczyc twarz aknemyciną.Wczesniej mi pomogla ale chciałam sobie upiekszyc jeszcze bardziej twarz serią Normaderm i krosty wróciły!!!!Dziewczyny weźmy sie za siebie bo wiosna sie zaczyna!!!!Trzymajcie się!
No jak? To może masz za krótkie te tispy? Zrób sobie takie 1 cm to na bank nic nie wyciśniesz, żadnego zaskórnika. No chuba, że masz ropniaki wystające, to wtedy da radę. Jednak tipsy są pewną zapora przed wyciskaniem... szczególnie przez zaskórnikami. Chyba, ze się już mocno wprzesz, ale to szkoda niesamowita dla skóry wtedy. i na własne ryzyko. Mnie tipsy powstrzymały od dłubania w skórze, ale musiałam mieć je długie, bardzo długie
miiee jest offline Zgłoś do moderatora