Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-16, 20:01   #17
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

No to i ja dołączam się do wątku. Może niewiele się udzielam, ale zawsze pilnie czytam też wątek diacnealowy i filtromaniaczkowy (tak właśnie spędzam przysługującą mi przerwę w pracy ).
Ja stosuję Diacneal od jakichś 2 tygodni, wcześniej próbowałam Ystheal, ale był dla mnie za ciężki. Pozostawiłam go jednak pod oczy, a na resztę twarzy Diacneal. No i stosuję go 4 razy w tygodniu, w pozostałe dni cleanance K. No cóż szczerze powiem, że jeszcze efektów nie widzę. Wiem, że to bardzo krótko dlatego cierpliwie czekam. Nie łuszczę się podobnie jak L_V ale z tego co piszecie to nie znaczy, że preparat nie działa. Nawet cieszę się, że to łuszczenie nie występuje, bo mniej problemu z makijażem. Z filtrów podpasował mi LRP DP 40 - uwielbiam go za to że się nie lepi i jest lekki (zostawię go sobie na lato), ale też polubiłam łososiową Avene zwłaszcza pod oczy.
No i pewnie podobnie jak wy jesienią przejdę na coś mocniejszego. A przynajmniej spróbuję.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując