Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nasz najgorszy ból fizyczny jaki pamiętamy..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-16, 22:57   #69
Gail
Raczkowanie
 
Avatar Gail
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 354
Dot.: nasz najgorszy ból fizyczny jaki pamietamy..

- z powodu awarii w bloku odcieli mi gaz na 3 tygodnie - a gdy nie mam gazu, to nie mam też ciepłej wody. A tak bardzo chciałam wziąć gorącą kąpiel, więc zagotowałam wodę w pralce, do 2 termosów wlałam wrzątek, wlałam prawie wszystko do wanny, dolałam zimnej wody i zaczęłam swoje "spa". Miałam wtedy długie włosy, chciałam je spłukać i wymyśliłam sobie, że wleję z jednego termosu wode do garnka, doleję zimnej i wtedy wyleję sobie to na głowę. Postawiłam więc garnek pomiędzy kolanami, tak, że uchwyty były na kolanach i wlałam wodę. Wspomniałam, że barnek był metalowy, a jedna ścianka dotykała kolana o czym się zorientowałam hmmm... za późno? To było dwa lata temu, a dalej mam bliznę.
- kuzyn przerzucił mnie przez plecy i uderzyłam głową w betonową podłogę. Z bólu i płaczu nie mogłam oddychać i w pewnym momencie bałam się, że się uduszę
- jeżdżąc na gokarcie na pełnym gazie wjechałąm w opony - ułamana jedynka + zdarty pasem obojczyk i szyja + problemy z oddychaniem
- "kolega" zrzucił mi na położoną płasko na ziemi dłoń spory kamień. Przez całe lato miałam dziurę w dłoni, a palec wskazujący mienił się wszystkimi kolorami
- 25 punkcji dostawowych w kolana. Bez znieczulenia.
Gail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując