Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studniówkowiczki 2010 :) cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 17:22   #3732
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ja tez bym nie chciala zeby moj tż mial przyjaciolke. nie wierze w takie cos.

wybacz Magdutka ale to bylo jakby celowe jakbys chciala im przeszkodzic... i wcale sie tej dziewczynie nie dziwie bo to wygladalo tak jakbys to zrobila celowo w tym momencie zeby ich sklocic...

tzn nie znam calej sytuacji ale z tgeo co piszesz tak wlasnie wnioskuje.
Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Przecież na Ciebie nie naskakuje Po prostu domyślam się co czuje tamta dziewczyna Tylko o to mi chodziło że napisałaś "zadzwoniłam jak się godzili" i jeszcze się z tego cieszysz że jesteś wredna no ...
Nie musisz się tak unosić Nie moja sprawa ich związek i Twoja przyjaźń
Cytat:
Napisane przez żanetka91 Pokaż wiadomość
Sory za wyrazenie, ale czym ty sie podniecasz? Ja sie wcale dziewczynie nie dziwie ,jest typem zazdrosnicy i tyle...
Nie skłócić bo ja mu na prawdę dobrze życzę... Bardzo bym chciała żeby był z nią szczęśliwy i żeby ona go znów nie zraniła...
że jestem dla niej wredna i sprawia mi satysfakcje jak ją zdenerwuje no cóż... taka już jestem i tego nie zmienie... Bo potem to ja go bd wyciągać z kolejnego doła a nie ona...
I w sumie nie celowo... Nie wiedziałam, że on u niej jest jak dzwoniłam...

Ale rozumiem i Wasze zdanie bo na jej miejscu zareagowałabym tak samo...

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
A mój tż ma przyjaciółkę i nie robię mu z tego powodu problemów, bo jestem pewna, że to tylko przyjaciółka
I to jest zdrowe podejście do sprawy... Jak ona może mnie traktować jak konkurencje jak to i tak ona jest ważniejsza zawsze.. Nie mówię przecież ze bd z nim siedziała non stoop na telefonie i zamiast sie spotykać z nia to on bd przesiadywał u mnie... Ale chore jest to jak o by nie mógł się do mnie słowem odezwać ...
Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
haha dzięki czubki są chyba takie same, tylko przy większym obcasie wyglądają inaczej Ja wolałam niższe bo i tak jestem wysoka ;p No jasne, że nie będę miała za złe
Ja jestem niziutka więc mi nie przeszkadza... Zabić sie tez w nich nie zabije więc bd dobrze No cudne są Zdjęcie naprawdę nie oddaje ich uroku
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora