Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-19, 23:34   #3157
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kurcze zasadniczo troche mi smutno, że EDM się tak zachowuje ale nie jest jedyną firmą na świecie i naprawdę wysamżyć się im powinno dosadnie a propos tego co oni wyprawiają, w tyłkach się poprzewracało po prostu.Pieniądze pieniędzmi ale do jasnej ciasnej jako klient wydający właśnie u nich swoje fundusze żądam żeby mnie traktowano z uwagą i aby rozwiązywano moje problemy.
A nie odcinając tylko kupony i spychając resztę niewygodnych elementów na bocznice-kup człowieku nasz produkt a reszta nas nie interesuje.
Wyczuli pismo nosem, że kto ma kupić i tak kupi i wcale a wcale nie obchodzi ich nic więcej.
Gdybym miała tyle pieniędzy żeby zrobić zapas wszystkiego czego używam to zrobiła bym to dziś bez wachania i spokojnie stestowała bym sobie inne firmy, EDM'owi dziękując za uwagę.
W dodatku po 3 użyciach Wild Vines wyskoczyło mi coś dziwnego na policzku i mam aktualnie focha na EDM absolutnego.
A kolejne praktyki ulepszające powodują coraz większą do nich niechęć niestety...
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2010-01-19 o 23:46
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora