Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy pracujecie w ciąży?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-21, 17:07   #311
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy pracujecie w ciąży?

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
owszem, ciąża to nie choroba, ale kobieta ciężarna nie może pracować przy komputerze więcej niż 4 godziny. Zdrowa osoba może spędzać 6 godzin na takim stanowisku pracy (po odliczeniu 5-minutowych przerw na każdą godzinę, przerw na potrzeby fizjologiczne i przerwę sniadaniową - wszystko wliczone do czasu pracy).
I prosze, nie porównuj USA i Polski. Dwa różne swiaty... Z resztą... wszystko ma swoją genezę. Nawet niechęć do pracy w ciąży...
Poza tym... nagadasz lekarzowi, że masz stresującą pracę i masz zwolnienie. Bo przecież w ciąży nie można się za bardzo denerwować etc.
Jeśli kobieta CHCE, nikt nie broni jej pracować do ostatnich dni. Chwała jej za to.
a skad takie informacije? ze nei mozna wiecej niz 4 godziny czy 6, ja jak jestem w biurze to pracuje 7 a czasem nawet 8

tutaj nie dostaniesz zwolnienia z powodu stresu, stres to nie powod na to by nie pracowac
zreszta chyba denerwujemy sie na tyle na ile same na to pozwolimy, mozna to kontrolowac

wiem ze to dwa inne swiaty ale skoro znam te dwa swiaty moge powrownac mentalnosc ludzi
i moge powiedziec ze w PL kobiety przesadzaja i jest to troche smieszne bo traktuja ciaze jaka chorobe albo jako nie wiem co
jak juz pisalam wszystskie na moim watku byly na L4 a nie mialy powodu! i na poczatku to byl temat numer jeden kiedy pojda na l4, niektore od razu
nie mecz sie nie denerwuj nie ruszaj palcem
najlepiej siedz przed TV caly dzien co pewno szkodzi wiecej nic komputer i wcinaj czekoladki
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując