Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - sopel lodu?
Wątek: sopel lodu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-19, 22:00   #1
josicrox
Raczkowanie
 
Avatar josicrox
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 35
Unhappy

sopel lodu?


no słuchajcie moi mili mam kolejny problem ale znowu przykry;/ potrzebuje rady nie wiem jakis instrukcji chyba ze jestem poprostu wybrakowanym egzemplarzem kobiety... no więc ja nie moge sie wkrecic no nie moge poprostu za chiny ludowe juz bardziej nei umeim tego okreslic. jestem z moim facetem juz ponad 2 lata no i mniej wiecej od 2 lat uprawiamy petting, a od 2 miesiecy sex, moj facet jest czuły super zawsze ma ochote, nie przymusza mnie, daje mi mnóstwo czasu zebym mogła sie wkrecic a ja nic no jak kłoda leze, piesci mnei w rózny sposób i oralnie i paluszkami i tysiac innych sposobów w tysiac róznych miejsc a ja nic powtarzam nic, wystarczy ze otworze oczy i moge wstac jakby nigdy nic , a o orgazmie.... to ja sobie moge chyba tylko pomarzyc. juz nie mowie podczas sexu bo wiadomo 2 meisiace to anwet nei ejst sex;] ale przy roznych innych zabawach wiem ze jest to mozliwe, przy odpwoeidnim czasie.. no a ja ten czas chyba juz przekroczyłam....i ogolny (2 lata) i indywidualny (w kazdym "stosunku" ) i naprawde juz moj humor codzienny przez ten problem podupada mam nadzieje ze dacie mi jakas sensowna rade... z gory dziekuje i pozdrawiam
josicrox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując