Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Największy wstyd i siara w Twoim życiu...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 20:28   #230
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

2 sytuacje mi przychodzą do głowy

Pierwsza działa się w 1 klasie gimnazjum,to był październik i wraz z całą szkola pojechaliśmy do kina.Usiadłam z moją klasą w jednym miejsu i w pewnym momencie zaczęliśym grać w "podaj dalej bo skiśniesz" podając sobie wzajemnie popcorn I w pewnym momencie koleżanka mi podała popcorn,a że ja siedziałam na skraju rzędu więc nie miałam komu podać.Ale zobaczyłam,że przede mną siedzi jakaś obca dziewczyna,myślę sobie,podam jej Więc nachyliłam się do niej,szepnęłam "podaj dalej bo skiśniesz" a gdy tajemnicza dziewczyna się odwróciła,okazało się że to...pani pedagog

Rozmawiałam przez telefon z moim byłym już TŻtem.W pewnym momencie powiedział,że musi na chwilkę odejśc od telefonu,ale nie rozłącza się bo zaraz wróci.Akurat słuchałam radia i leciała moja ukochana piosenka,więc korzystając z nieobecności TŻta zaczęłam śpiewać ( głośno ) Po dlugiej chwili usłyszałam...ladnie śpiewasz On mnie podsłuchiwał przez kilkanaście sekund nie mówiąc nic
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry


Edytowane przez 90agnieszka90
Czas edycji: 2010-01-30 o 20:30
90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując