Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Langenort
Wątek: Langenort
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-25, 18:05   #77
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Kosciol

lejka napisał(a):
> Możliwe, że zmienię zdanie.

Na pewno - i nie tylko w tej kwestii jeszcze wiele się w Tobie zmieni To naturalne

> Możliwe, że wszystko przychodzi z wiekiem...

hyhy - tutaj sie nie zgadzam - wprawdzie wszyscy rodzimy sie z podobnym mozgiem i komorkami nerwowymi Ale niektorzy i mimo wieku nie umieją z tego korzystać.
Ale nowe doświadczenia i wnioski z nich na pewno będą mialy duży wplyw na Ciebie

>Jak widać młodsi mają mniej dświadczenia i bardziej kontrowersyjne poglądy.

"Dopoki szuka, błądzi czlowiek" (Goethe) To że teraz masz takie poglądy - hmm - nie uważam tego za negatywne.

Duzo gorsze jest zaslepienie, fanatyzm doroslych w polączeniu z zupelną gluchotą i slepota nawet na najbardziej racjonalne argumenty. To jest dopiero niebezpieczne.

> Ale nie każdy wie, czym współżycie grozi... Jak mój kolega, który twierdzi, że jak będzie "uważał" to nic sie nie stanie.

mu najprawdopobniej nic
>
> A co do Kościoła... Wiara to piękna rzecz. Możliwe, że jak dorosnę, to bede chodzić do kościoła... Ale raczej nie rzymskoktaolickiego. Za dużo złego słyszałam...

Wiesz Lejka że jestes juz chyba w takim wieku że wiara rodzicow przestaje wystarczać - trzeba sie samemu rozwinąć, dojrzeć, także jeżeli chodzi o religiję Nie skladaj juz teraz deklaracji
>
> Buniu, dlaczego nie polecasz tych tam, rem... coś tam?

tez jestem ciekawa

cmoki

ps lejek kujonie - ten tekst - nienawidze go ale "a nie mowilam?" Dąbrowski to OK szkola - gratulacje
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując