Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-01, 18:19   #7383
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Nastka na rzeź?!

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
On nic nie czuje. Aby czuć, trzeba osiągnąć minimalny stopień ewolucji.



Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Iloneczko, masz całkowitą rację. Dla mnie najbardziej przerażające jest to, że mentalność typu "wyhodować-wykorzystać-zabić-zarobić" wyznawana jest przez wielu. Te osoby traktowane są przez większość społeczeństwa jako normalni obywatele, tacy co to "mają jaja" i "łeb na karku" Z ich punktu widzenia zwierzęta i ziemia są po to, by czynić je sobie poddanymi. O czymś nie wiem? Szkicuję zły portret psychologiczn rolnika oddającego konia do rzeźni i zarabiającego na tym?
Powiem Wam jedno, Dziewczyny -cieszę się, że wciąż jeszcze istnieją fundacje takie jak Centaurus i ludzie wspierający ich działania Walka dobra ze złem toczy się od wieków, ważne by stanąć po tej właściwej stronie



A Nastka pomoże jeszcze wielu chorym dzieciom, będzie przez nich i ich rodziców kochana, będzie też miała nowy, naprawdę wspaniały dom


NEWS!

Oto odpowiedź na pytanie o losy Nastki, którą otrzymałam dziś z Fundacji od Pani Weroniki Nieborak:

"Witam serdecznie.

W ciągu najbliższych dwóch dni - Nastka będzie już naszej stajni w
Wojnowie, po krótkiej rehabilitacji, i przede wszystkim wizycie kowala -
pojedzie do ośrodka hipoterapii pod Warszawą.

Czekamy na informatyka - i dziś zaktualizuje informację na naszej stronie
internetowej, dopiero co opanował atak hakerów.

Pozdrawiam ciepło
Weronika Nieborak - przewodnicząca rady fundacji"



HURRA
to cudowanie, że uda się ją uratowac
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora