Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-07-06, 15:34   #19
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Jak poderwać faceta...

przepraszam za literówki, co mi sie wkradły do posta o dyskotece niechcacy ale nie wiedziec czemu nie mogłam tej wiadomossci edytowac, ze wzgledu na ..wzgląd pewnie,ze mi sie popcorn przypalał Niunus- chyba masz racje z tym wyborem dyskoteki, co to kilka sal jest wtedy moze utrafie na cos do tanczenia, a nie do siedzenia Gadzinku- szukamy takiej

Lejus- ty jestes kobieca ja cie wlasnie tak odbieram, jako szaleeenie kobiecą małolate

Popatrz na Gadzine- jak ta babka sie porusza ech..super

Popatrz na Szpileczke- ona jest urocza, taka malenka, drobna
na misioczata- jakie ma sliczne, dłuuugie kobiece włoski - jak je potrafi pieknie odgarniac mam wymieniac dalej ? to jest własnie KOBIECOSC

Ti mi gada ze ja tez jestem kobieca heheh/ nie wiem- ja tam jestem normalna, przecietnie przecietna, ale mam chyba cos co sprawia, ze faceci odbierją to wlasnie tak kobieco.. lubie flirtowac- przyznaje sie bez bicia heheh..czasem moze to sprawiac kłopoty, bo dla ciebie to zabawa, a facet pomysli sobie nie wiadomo co, ale jakos zawsze udawalo mi sie wyjsc ok , z takich sytuacji i uniknac zagrozenia

jak poderwac zatem ? mnie sie wydaje, ze faceci lubią jak sie im prawi komplementy takie łasuchy na nie , ze szok tylko trzeba to robic umiejetnie.. lubią, jak sie słucha o ich problemach, pasjach . Lubią jak sie nie wydzierasz w aucie, ze za duzo ma na liczniku// Lubią wbic gwóżdz, naprawic pralke, udowodnic, ze są złotą rączką ale bron boze nie w czasie transmisji meczu, czy skoków Małysza lubią dobre zarcie - ale Ti gotuje sam, bo lubi- dlatego docenia i chwali jak ja cos ( łaskawie) zrobie poza tym co ? no w sumie fajnie i cieplo ci zimą we flanelowej, kraciastej pidzamce- ale hymm..jakby to ujac wygladasz w niej mało kobieco troszke, wiec czasem sie poswiec i wdziej na siebie, cos bardziej sexi ( nie dotyczy chorych na grype i mających tendencje do przeziebien- w trzaskający mróz..)

tak na marginesie: lubie dbac o siebie i dbam , ale czasem mam wrazenie, ze facetom jest o wiele łatwiej zyc...nie mają ( a jesli jzu to rzadko!) cellulitu, nie muszą sie depilowac, nie tyją w ciazy, nie nakładają na siebie tylu maseczek, kremików a zyją i wydają sie byc szczesliwi..a babka ? jakby tak robiła tylko to co facet, jesli chodzi o pielegnacje i zdrowy tryb zycia, toby chyba nastepne kilka wyplat musiała wydac na renowacje własnej osoby, bo kto to w ogole myslał sie do takiego stanu doprowadzic nie sadzicie ?
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując