Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 08:26   #20
kciusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Aparat ortodontyczny - Cena za całe leczenie?

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Ja ogolnie nie powinnam sie wypowidac bo nie mam aparatu... ale szykuje sie. Mam niewielka wade, po prostu 8ki wszystkie wyrosly, zrobil sie scisk i wykrzywilo mi to dolna szczeke.
Orientowalam sie co do jednego aparatu - przezroczystego. Nie wiem z czego, chyba porcelana ale nie chce sklamac.
W 1 gabinecie (prywatny/NFZ) w Gdansku - 3400 za łuk x 2 (gora i dól) + 100zł wizyta.
W 2 gabinecie (100% prywatny), Gdansk - 2600 za łuk + 80zł wizyta.
W 3 gabinecie (prywatnt/NFZ) Pruszcz Gdański (myslalam ze na mojej wiosce bedzie taniej) - 3000 za łuk + 200zł wizyta.
Trzeba szukac w roznych gabinetach, ja tylko przedzwonilam do 2, w jednym bylam osobiscie. Mozna wiele stracic pieniedzy... ;/








Ja jak pisałam wyżej wydałam już prawie 7000 tysiecy w pół roku.... jeżdzę 80km...z Lęborka do Gdańska Wrzeszcz.... doktor Słomińska...i to u niej tyle pieniędzy :/ jest dobra, ale troche żałuje że nigdzie bliżej np. do Wejherowa chociażby nie poszłam.... do niej pojechałam bo ona jako jedyna chyba w rejonie zakłada aparat lingwalny, ale niestety mam za dużą wadę na ten aparat..i dobrze bo jest strasznie drogi :P
kciusia jest offline Zgłoś do moderatora