Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymianka walentynkowo-serduszkowa :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-10, 08:41   #453
bognakw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 188
Dot.: Wymianka walentynkowo-serduszkowa :)

Cytat:
Napisane przez asieńczyk Pokaż wiadomość
bognakw - cieszę się, że prezent dotarł cały i przede wszystkim, że sprawił Ci i Twojemu Synokowi choć odrobinę radości
Dobre masz dziecko, że zabawki Ci pożycza ))

Pozostałym dziewczynom dziękuję za "dobre słowo" - tak mi się pochwały spodobały, że chyba w końcu własny wątek otworzę))

Zastanawiałam się czy zabierać głos w toczącej się tu burzliwej dyskusji, ale uszanuję prośbę EwcIaKIcIA i powiem tylko tyle - dziewczyny - bawmy się, bo w końcu po to chyba każda z nas tu jest
Asieńczyk-jeszcze raz bardzo dziękuję za prezenty są śliczne , boję się aż spytać ile czasu poświęciłaś aby to wszystko zrobić ale widać to gołym okiem,że napracowałaś się bardzo,wszystko jest bardzo dokładnie zrobione. Najbardziej z wszystkiego podoba mi się torba w serduszka jest świetna Ale mam dylemat do czego służy ta koperta brązowa w kwiatki Może to saszetka na chusteczki?
Gratuluję dziewczynom pięknych podarków,ale macie zdolności Ja czekam z niecierpliwością, kiedy dojdzie moja przesyłka i czy się spodoba
bognakw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując