Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-11, 19:33   #4338
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu tak późno... ale tak jakoś wyszło, że skusiłam się na wypróbowanie EDM. Zamówiłam na allegro próbkę no i się zakochałam, jak większość z was. Ale mam pieroński problem z doborem koloru Nie umiem dobrać nie widząc na własne oczy - nawet nie wiem za bardzo czego szukać. Stąd prośba - wklejam fotkę bez makijażu z rana i drugą pierwszą mineralną próbę w odcieniu Light Medium. Wydaje mi się, że nie trafiłam z tym kolorem ale orłem makijażowym nie jestem... zwłaszcza jeśli chodzi o minerały. Interesuje mnie formuła o glo - daje śliczny efekt rozświetlenia. Napewno zamówię kilka kolorów, ale może jakieś sugestie w co celować? Będę bardzo, bardzo wdzięczna.

Aaa no i mam nadzieję, że w dobrym wątku wkleiłam? Jak nie to przepraszam i proszę o przeniesienie - na mineralnym się kompletnie jeszcze nie orientuję...
Na moim monitorze widzę tony oliwkowe na szyji, zwlaszcza na zdjęciu 'no make up'. Może neutral olive?
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora