Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-12, 09:20   #477
sloneczko279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Morąg
Wiadomości: 6
Dot.: Jak uzyskać taki kolor wlosow jak ma Christina Aguilera ? Pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Sproboj Welletonem Welli 12/0 Bardzo Jasny ,naturalny Blond.Wellaton rozjasnia od 2-4ton.Nadaje wlosom bardzo swietlisty ,promienny blond.Kiedys nim robilam i mialam takie wlosy jak Krysia,moja Mama nim robi kilka dobrych lat i ma ciut jasniejsze ..Pozatym Wellaton jest bardzo lagodny.No i najwazniejsze.Aby uzyskac tak jasny blond Twoj wyjsciowy kolor musi byc dosc jasny..Mysle ,ze wieszo tym doskonale
Witam dołączam się do wypowiedzi dagirll. Z natury jestem szatynką, przez 3 lata farbowałam włosy na kolor czarny. Rok temu postanowiłam zejść z tego koloru i je rozjaśnić. Udało mi się zmienić kolor na blond poprzez pasemka ponieważ mam cienkie i słabe włosy .Wczoraj wybrałam się do fryzjera, aby rozjaśnić pasemka i pomalować całość. Przypominam, że mój naturalny kolor to ,,szatynka,, Fryzjerka nałożyła mi na włosy Welleton z Welli 12/0 a następnie położyła mi szampon ponieważ wyglądałam jakby ktoś przyłożył mi żółtkiem w głowę Kolor wyszedł fatalny ! tam gdzie miałam wcześniej zrobione jasne pasma, wyszedł ładny popielaty blond, lecz odrosty ....Masakra. Wstydzę się wyjść z domu Bardzo proszę o profesjonalną poradę. Co mogę zrobić aby zwalczyć jak najszybciej żółty kolor swoich włosów.
sloneczko279 jest offline Zgłoś do moderatora