Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 21:45   #4284
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Właśnie wspominałam mu, że babcia ma to samo, że ma osteoporozę, ale mówi, że to bez znaczenia. Tak naprawdę może to mieć każdy, z tym, że jednemu kolana wytrzymają mniej, innemu więcej. Sama mam lekko koślawe kolana, jak się właśnie dowiedziałam i to się niestety do tego najbardziej przyczynia. Do tego duże obciążenie jakim jest step, nadwaga, którą niestety mam , no i mamy wynik tego wszystkiego.
Swoja drogą właśnie sobie uświadomiłam, że jakoś pół roku temu moja siostrę podobne bóle dopadły, też jej powiedziano, że ma się oszczędzać, bo ma stawy jak babuleńka, więc może to i rodzinne A jej siadły i oba kolana i ręce. Dostała jakieś leki do picia i pomogło, ale nie pytajcie jakie bo ona w UK siedzi i tam się leczyła.
straszne.. tym bardziej, że może spotkać tak młode osoby, ale może tak jak u Lizzie wszystko się wyprostuje tego Ci życzę
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Może będą szybciej, tu chyba też się niedawno pojawiły, albo nie zwróciłam na nie wcześniej uwagi. Nie wiem czy z tej serii nie było też maski, jeśli tak to wykańczam swoje Aussie i cała malinowa seria będzie moja
oczywiście, że jest pisałam jakiś czas temu o tej serii
http://www.herbalessences.de/collect....php?id=100102
nie mogę się jej doczekać

a co do maliny.. z moim malinowym żelem TBS coś nie tak.. już nie pachnie tak intensywnie malinami, a plastikiem.. używam sporadycznie od prawie miesiąca, przechowuję prawidłowo, woda się do niego nie dostała, nie stał otwarty, a teraz maliny ledwo wyczuwam.. sam plastik, sztuczność :/
w zapasie mam jeszcze drugi, planowałam zakup kolejnego, bo wkrótce seria zniknie z półek, ale jeśli sytuacja miałaby się powtórzyć, to nie chcę
pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora