Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 11:36   #2018
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
witam
myślałam,że sama dam radę, przejrzałam wątki,przeczytałam regulamin .....i dalej nie potrafię zrozumieć
zamawiając produkty z EDM powyżej kwoty 10S muszę, powinnam zamowić coś tańszego....czy ktoś mógłby mi w kilku słowach napisać dlaczego?, bo albo to jest bardzo skomplkowane,albo co gorsze ja wyjątkowo tępa jestem
dziękuję
to może ja spróbuję

chodzi o to, zebysmy zmieściły się w 50$ (zeby zminimalizować ryzyko zapłacenia VAT-u) i jednocześnie uzbierały 12 rzeczy w zamówieniu (bo przy tylu jest zniżka 45%)
i dlatego wprowadziłysmy zasadę, ze przy kazdej rzeczy powyzej 10$ dobieramy do niej jedną tańszą

Przykład:
ktos chce wziąć 4 podklady.
po zniżce 26,4 $ wykorzystane i 4 miejsca zajęte.
zostało dla innych 23,6$ do wykorzystania i 8 rzeczy w tym trzeba zmieścić, czyli wychodzi poniżej 3$ na rzecz. Nikt tego już nie weźmie po prostu i zamówienie stoi w miejscu, bo nikt nie chce brać samych najtanszych rzeczy (nawet cień się nie zmieści)

Dlatego też - rzecz powyżej 10$ - dobieramy do niej małą i tanią(mały pędzelek, albo cień)
mam nadzieję, ze w miarę jasno to wyjaśniłam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora