Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego przestały się kręcić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-14, 21:27   #48
galganka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dlaczego przestały się kręcić?

na początku nie mogłam połapać się na forum - dlatego wpisałam nowy wątek, ta gdzie nietrzeba - wybacz o wielki moderatorze!

a teraz... fakt, ze biore pigulki anty, ale biore od jakis... trzech lat, a włosy zaczely sie prostowac po jakis 2 latach zarzywania i w dodatku niemalże z dnia na dzień.

zaczełam, jakiś miesiąc temu, brac tabletki na skóre, wlosy i paznokcie - czeam na efekty, wiem, ze to moze troche potrwac, ale bede czekac i biore regularnie.

gdy poltra roku temu bardzo rozjasnilam włosy(z czekoladowych na niemalze platynę) to po tym kreciły się jak szalone, byly puszyste pieknie pokrecone, niestety szybko rosną i po 3 miesiacah polozylam szampon koloryzujacy - spłukiwal się, wiec po miesiacu byl kolejny... i wtedy sie zaczeło! ta masakra. teraz ... juz prawie rok nic z kolorem nie kręce, jest moj wlasny...
mam nadziję, ze odrosną mi loczki, jesli nie, to zapuszcze i beda długie..moze beda sie falowac

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

AAAA....

no i kosmetyki:
szampon do włow kreconych - advanced techniques - Avon
maseczk do włosow farobowanych - avon
pianka do włosow wella - do kreconych
czasem zel - wymiennie z pianka

dzis kupilam nowa odzywkę bez spłukiwania gliss kur - shea cashemre - live in
galganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując