Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jeansy
Wątek: jeansy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 16:24   #38
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: **jakie dzinsy***??

Cytat:
Napisane przez DominikaS
A nie słyszałyście przypadkiem, że niedługo mają być modne "normalne" dżinsy? Z porzadnego matariału i nie zachlapane farbą lub fabrycznie "wybrudzone"?
Te rozbielone na udach i pupie strasznie deformują sylwetkę, nie mówąc o jakości tkaniny... Jakoś szkoda mi wydać 200 zł na spodnie, które wygladają gorzej niż te, które nosiłam 20 lat temu.
Pytam czy będą modne, bo w sklepach nie pozostawiają wyboru - jak coś nie jest na topie, to tego po prostu nie ma. Przynajmniej w polskich sklepach...

chyba niestety, na razie nie znajdziesz tanszych niewycieranych. z tego co czytalalam to cala Europa nosi wlasnie takie "znoszone" jeansy, a np w USA ludzie wolą te "nówki". a w levisach i wraglerach patrzylas? moze na bazarkach?

tez mnie drazni ze wszystko jest w sklepach na jedna mod(ł)ę...


trzeba przetarcia dobrac do swojej sylwetki. one mogą duzo pomoc!!!- mniejszyc pupe, podniesc ja optycznie, wysmuklic nogi. poprzymierzaj, to zobaczysz ze one moga wiele pomoc!

do tego obrobka to nie pumeks- jak 10 lat temu ale nie kupuj takich cieniutkich- bo z tego zaraz robi sie szmatka
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując