Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - część 10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-16, 20:53   #69
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez czwartek Pokaż wiadomość
mnie to wykończenie nie cieszy bo fajny jest, nie tam żeby zaraz do masażu, tylko jako zwykły balsam

czekam niecierpliwie na mój krem do ciała SSS . nie przepadam wprawdzie za efektem tzw. filmu na ciele, ale teraz przez ogrzewanie i te grube ubrania skóra mi wysycha na wiór
no i dziwna chyba jestem, bo mi to masło MM zupełnie nie leży, nie nawilża, nie natłuszcza, zapach ma odstraszający no owszem opakowanie fajne, ale nigdy więcej
Hawajski balsam do masażu wg mnie lepiej się sprawuje właśnie jako zwykły balsam. Używałam do masażu jedynie plecków które jakby nie patrzeć są zawsze poszkodowane (bo omijane przeze mnie).
Wzięłam Twoją opinię o maśle pod uwagę,... bo już miałam nawet przez moment myśl ze 2 sztuki zamówić za tą cenę (fajny ten słoik). Chyba w takim razie wezmę tradycyjnie balsam z oliwką i masełko tylko dla spróbowania

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
A ja sie zastanawialam nad nowym olejkiem z sss, ktory wejdzie w katalogu 4... Ktoras probowala?
Mam go na liście moich "życzeń" z kat.04, także chętnie przyłączę się do pytania W ogóle to mnie ostatnio na balsamy wzięło... Z 04 mam zamiar wziąć jeszcze balsam Złocisty Blask, bo jest super cena, a dziewczyny chwaliły, Shimmer Rose, do tego wpadnie balsam ujędrniający z oferty 5 za 25 no i oczywiście masełko ze SPA Jak na chwilę obecną mam tylko 1 krem do ciała (właśnie ten odżywczy SSS), to za miesiąc będę szczęśliwą posiadaczką sztuk ... no co najmniej kilku
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora