Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-18, 16:26   #3596
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz.XII

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to denerwowało
Sudoku czy anagramy?

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Miałąm taką koleżamkę. Taki miała dziwny charakterek, że jak komuś czegośzazdrościła to nigdy nie powiedziała komplementu, tylko zawsze znalazła jakiś sposób, żeby skrytykować. Dorosła baba a zachowywała się jak przedszkolak. Otaczała się tylko ludzmi którzy ja wielbili i nie daj boże żeby byli w czymś od niej lepsi. Ona była gwiazdą
O masakra. Od takich ludzi trzeba uciekać :P

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Niestety baby są czasem wredne, ciężko przychodzi im powiedzieć komplement za to dowalić już bardzo prosto Ja tam nie mam problemu z tym żeby powiedzieć komuś coś miłego, często mówie koleżankom że mają dziś ładne włosy, albo że mają fajny ciuch a jak mi się coś nie podoba to nie mówię nic
Ludzie są zawistni. Jakby jeszcze im coś ujmowało powiedzenie komplementu. Albo przemilczenie nawet cudzego ładnego wyglądu ;/

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
mam zakwasy po wczorajszych zakupach


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moja mama to w ogóle mnie rozśmiesza. Któregoś dnia podniosła lament, że jest chora i jej organizm ma jakieś straszne braki bi fryzjerka powiedziałą że ma porozdwajane włosy. Ale nie wpadła na to, że może to być spowodowane tym jak je traktuje. Farbowanie na blondi i suszaro - lokówa po każdym myciu z ekstra gorącym powietrzem i do tego zero nawilżenia.

Innym znowu razem panika. Jestem chora coś mi dolega, usta mi pękają i są wysuszone, to nie normalne. Pytam czy ma pomadkę ochronną? Nie.
Kupiłam dałam w łapkę i choroba minęła jak ręką odjął.
To samo było z rękami.

Jestem cudotwórcą. Potrafię uleczyć niewyjaśnione choroby


Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam zaliczony 3 semestr w końcu! bez żadnych warunków i ogonów, jestem wooooolna i to słoneczko dzisiaj, ahh piękny dzień!
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Matko, ale sie wkurzylam Wlasnie dostalam jakis bezczelny spam na moja skrzynke wiadomosci prywatnych. Chodzilo o jakas tam "wspolprace" z Dove, co mnie do nadawcy nastawilo jeszcze bardziej negatywnie (testowanie na zwierzetach). Zglosilam, mam nadzieje ze wladze wizazu sie tym zajma.
Za Dove to tylko zatłuc

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam że dove testuje na zwierzękach
Ale i tak jakoś nigdy nie stosowałam
Pełno firm testuje na zwierzętach. Procter&Gamble (Clairol, Cover Girl, Crest, Giorgio, Iams, Max Factor, Physique, Tide), Henkel i Uniliever czyli cała chemia gospodarcza niemalże no i Schwarzkopf, Dove, Nivea... Vichy też :P

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Znalazłam drogierie ze wszystkimi produktami joanny
Ale Ci fajnie
Chociaż u mnie w Super Pharmie też sporo kosmetyków Joanny jest
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora