Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja kolekcja perfum - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-23, 18:03   #849
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: Moja kolekcja perfum - część V

Dziewczyny, przyznaję się bez bicia, zakochałam się w tym wątku. Macie fantastyczne kolekcje, których szczerze każdej z osobna gratuluję Nadrobiłam wszystkie zaległości, obejrzałam nowe zdjęcia i po drodze umarłam kilka razy.
Pearl, po prostu zwaliłaś mnie z nóg. Dysponujesz całym orszakiem...pereł! Na widok For Her w obu wersjach zaparło mi dech, bo to także moje dwie pozycje z pierwszych miejsc wish listy
Wybaczcie, że nie komentowałam na bieżąco - na jakiś czas zrobiłam sobie celowy odwyk od tego wątku, ponieważ regularne zaglądanie tu skutecznie popychało mnie w stronę bankructwa
Przed jednym zakupem nie udało mi się jednak uchronić i dziś z radością prezentuję moją maleńką aktualizację, za to z absolutnego szczytu listy marzeń. Zakochałam się bez pamięci i mam obok Nu swój drugi nr1
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora