Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-23, 20:10   #3104
Panna B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

Cytat:
Napisane przez Berlinianka Pokaż wiadomość
hej

Siedzę sobie głodna, bo robiłam obiad dla mnie i TZ, na 2 patelniach warzywka z mieszanki meksykańskiej, dla niego na oliwie i zmakaronem dla mnie bez z garstką kuskusu.
Wyszłam na 5 minut! I kazałam mu mieszać... Wracam, siedzi przy stole, mieszam swoje, a tam taką skorupką odkleja się od patelni, pod spodem czarne Nie pojadłam sobie.
Pod jego patelnią zgasł gaz więc jemu się nie zjarało
Heh Czytając to myślałam, że koniec będzie inny: Ty wracasz, jego danie na talerzu pięknie podane, a Twoje... W jego brzuszku Heh to by było U mnie bardzo często tak jest TZ podjada jak może, bardzo mu ta moje dieta smakuje, zwłaszcza, że w jego rodzinnym domu gotuje się typowo staropolsko
Ech, czy Wy też tak macie, że koleżanki z pracy z uczelni zaglądają Wam w pudełka z jedzonkiem i oblizując się błagalnym wzrokiem proszą o nakarmienie? Ja to się dzielę jak mogę, ale aż mi się żołądek kraja jak widzę ich węglowodanowe śniadanka, a mi tu jeszcze placuchy wyjadają
Pozdrawiam Kochane nieujawniające się, a dukające, z grupy przy tej okazji Ujawnijcie się dziewczęta, ujawnijcie
__________________
- Duk... Duk... 8 II 2010
- Kto tam?
- 98kg
- Co chciało?
- Podukać
- A dokąd?
- Do 76 (przez 94)

Edytowane przez Panna B
Czas edycji: 2010-02-23 o 20:12
Panna B jest offline Zgłoś do moderatora