Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby Styczeń-Luty 08' sezon II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-28, 08:44   #1230
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Nasze Skarby Styczeń-Luty 08' sezon II

Mam pytanie. Sheryl Ty chyba miałaś podobnie. Mili od 2 dni, dziś 3. ma gorączkę i nic więcej. Pierwszy raz w życiu tak mamy, bo przy przeziebianiach temp. nie wrastała niewiele powyżej 37', a teraz mamy 38,4'C. Zaczeło się w nocy przedwczoraj. Wstała o 1.00 i przyszła do mnie cała rozpalona, miała ponad 38'. Dałam jej calpol i po godzinie usnęła. Rano to samo i w dzień dostała 3x calpol i pomagało na chwilę. Poszła spać z gorączką o 20.00 i calpol już jej nie pomgół ale nie mogłam dać nic mocniejszego bo godzinę przed spaniem dostała syrop. O 21.30 dałam jej czopek paracetamol bo była bardzo rozpalona , pomogło i do 1.00 była chłodna. poźniej znowu ciepła i wziełam ją do swojego łóżka ale nie dawałam już nic bo nie była to wysoka gorączka. Dziś rano jest dużo lepiej, nawet nie wiem czy jeszcze ma gorączkę, może mieć nieco ponad 37', nie mierzę jej bo ona strasznie się tego boi i mowiła ała.. Nie poszłam do lekarza bo to weekend i trzebaby na pogotowie, a tam jest 5-10 godzin czekania (!) już 2x w życiu z nią byłam i w Anglii przyjmuje sie za kolejnościa i nikt sie nie spieszy, raz przyjechałam o 20.00 a o 3.00 nas przyjęli mimo że Mili była najmłodsza, miała 4 miesiące i miałam ją cały czas na rękach

Co to moze byc?

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2010-02-28 o 08:50
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując