Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 20:39   #22
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: ~> O życzliwości lub jej braku i innych metodach wywołania szumu. <~

Tak myślałam. Zdanie wyrwane z kontekstu. Zapraszam zatem do poczytania kolejny raz od nowa mojego pierwszego wpisu.
Gdyby nadal były problemy w zrozumieniu tekstu pisanego:
NIE ODPOWIADAĆ NA POWTARZAJĄCE SIĘ WĄTKI:
GŁÓWNYM TEMATEM WPISU JEST:

"I teraz zwracam się do Was dziewczyny: Żeby uniknąc tych wszystkich kłótni, psucia atmosfery na forum, obrzucania się mięsem proszę Was, żebyście NIE REAGOWAŁY NA POWTARZAJĄCE SIĘ TEMATY! Ja wiem że baby mają potrzebę trochę się pokłócic, pokazac kto tu rządzi Ale jeśli już musicie, to może na offtopowym, albo gdziekolwiek indziej..
Jeśli po raz setny pojawi się wątek o zapowietrzeniach, zestawach startowych i innych tego typu rzeczach, bardzo, bardzo Was proszę: Nie piszcie: WYSZUKIWARKA i tak dalej, bo niestety to nie przynosi efektów, a skutki tego są opłakane, lecą bany, ostrzeżenia i tak dalej"

Rozumiem że ktoś może mieć ciężki dzień, męża i dzieci na głowie, ale odrobinę rozumienia tekstu na prawdę nie jest jakimś wysokolotnym osiągnięciem.

Przegadywanie się nie ma sensu. Jak widać wszyscy poza Pimpirimipis zrozumieli o co mi chodzi. Jeśli będzie więcej takich osób, zaznaczyłam na czerwono sens wypowiedzi, gdyby ciężko było zrozumieć. Wydaję mi się że ujęłam to jasno.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-03-01 o 20:41
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując