Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-02, 20:47   #14
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: krzywda na całe życie przez niedoświadczenie i głupotę tipsiar

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła w takiej sytuacji, ale tylko raz! W ramach ratowania. I tłukłabym do łebka! Ale jeśli pomimo nauczki i mojego tłumaczenia powtórzyłaby się sytuacja to już bym odmówiła zdecydowanie.

Co do bruzd - skąd pewność, że to wina pseudo? Jeżeli sa wyryte frezarką czy pilikiem, to przerosną razem z paznokciem. Jeżeli jest to defekt płytki, 6to jest to zdecydowanie wina uszkodzonego łożyska. Mam uszkodzone łożysko. Było uszkodzone przez ok 9 lat. Od pół roku staram się nie znęcać nad skórkami z różnym skutkiem (nerwica) i paznokieć przerasta coraz ładniejszy. Klientka mogła sobie sama pazura załatwić wycinaniem skórek np. Ja skubałam skróy (tak, że miałam cały wał odsłonięty) ze 2 lata, zanim zaczęły powstawać bruzdy. Od frezarki wyszłaby jedna czy dwie i sobie przerastały razem z płytką. Ale to już temat do innego wątku.
Moja gwiazda sama powiedziala ze zrobila to sobie SAMA frezarka i juz dosyc dawno a ten ,,rów'' jest cały czas, zreszta cały paznokciec to fale dunaju
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując