Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książka z życzeniami na specjalne okazje !!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-03, 12:18   #91
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: Książka z życzeniami na specjalne okazje !!

Cytat:
Napisane przez Speranza
Moim skromnym zdaniem nie warto robić ze starego zeszytu bo te kartki trochę unosza się w powietrzu i oglądający jest taki ciekawski że zagląda we wszystkie dziury itp. Jak ktoś ci ma tyłek za plecami zjechać że ze staroci coś zrobiłaś to lepiej już wziąć czyste kartki i masz spokojną głowę. Widzę jak ludzie na to reaguję i aż się odechciewa czegokolwiek.

Co do podstawek nie ma reguły bo teraz za każdym razem robię inną bo każdemu co innego odpowiada, jedni nie lubięją tych składanych inni chcą składaną. Wreszcie się ktoś odważył zrobić i nie na darmo moje lekcje są zaprezentowane, może pochwalisz się efektem?!

Chyba uda mi się rozwiązać problem faktur więc i na pudełko też znajdę patent
To jak rozwiążesz problem faktur i już będziesz miała te pudełeczka to pewnie zaczynasz produkcję pełną parą?

A co do tych książek i zeszytów i starych i nowych to tak tylko dyskutuję z dziewczynami. Bo z czegoś używanego to można faktycznie zrobić dla siebie, tak na pierwszy raz, żeby się nauczyć. A robienie nawet dla rodzinki, czy tym bardzij na sprzedaż z jakiś rozpadających się zeszytów to jakos nie bardzo mi tez odpowiada.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując