Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-03, 15:21   #389
basinka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

ja chodzę na rolletic od 8 miesięcy. na początku po 5-6 masażach róznicy nie widziałam ale po około10-12 zabiegach skóra zaczęła sie zmieniać. jest ujędrniona gładsza, pupa podniesiona i cała sylwetka wydaję sie smuklejsza. nie zalezy mi tak bardzo na spadku wago chociaż bez żadnych ćwiczeń i diety ubyło mi 4 kg. ale nikt nie wspomniał o tym że rolletic poprawia prawidłowy przepływ limfy w organizmie a co za tym idzie lepiej funkcjonujemy. sama sie o tym przekonałam gdyż kiedyś zawsze miałam problem z zaparciami. stosując masaże rolletic dolegliwości te poprostu ustąpiły. uregulowały mi sie również cykle miesiączkowe oraz wchłonęły z jajników małe torbiele z którymi miałam problemy od lat. zawsze po miesiączce częśc sie wchłonęła a cześć zostawała we mnie. teraz przy regularnych cyklach wszystko jest w porządku.

dlatego aby poprawić krążenie limfy i oczyścić organizm ważne jest aby wykonywać ćwiczenia według określonej kolejności o której panie w gabimetach powinny nas poinformować.

aaaa i jeszcze wspomnę o piasku w nerkach który poprostu został wydalony(nie było to przyjemne i bardzo bolesne) ale jak widać organizm sie oczyścił

polecam!!!!

Edytowane przez basinka83
Czas edycji: 2010-03-04 o 11:50
basinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując