Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-04, 05:59   #4641
Cristin@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
nudze sie wiec wrzuce moje P

śn 6.15 - placek owsiany (z 2 duzych jaj, 3 lyzek pł owsianych, 2 łyżek otrebow granulowanych z zurawina, 2 lyzek otrebow pszennych, 2 garsci mieszanki studenckiej, jablkiem, 2 lyzkami cukru) smazony na masle jedna czesc z jogurtem pieczone jablko-cynamon a druga z dzemem wisniowym/ kawa z mlekiem cukrem i cappuccino mniam zazdroszcze jogurtu pieczone jablko u mnie juz od tygodnia nie ma go w sklepie gdzie robie zakupy (kaufland), no ale moze dzisiaj go dostane

ok 8.00 - kostka milki jogurtowej, mala paczka Starow cebulowo-serowych (albo odwrotnie ) milka jogurtowa-pycha!

2śn a) 9.30 - pączek z budyniem oblany czekolada, monte drink
b) 12.30 - jabłko, pol paczki drazy kokosowych, 500ml tymbarka jablkowo-mietowego
ładnie i słodko

ob 15.20 - ok 75g makaronu spagetti z sosem pomidorowo-musztardowym z serem zoltym i serkiem topionym, warzywa smazone na duzej ilosci masla czosnkowego, 3 pulpety tutaj rowniez ślicznie (osobiscie nie lubie musztardy ale tak to danie calkiem smaczne)

p 16.20 - 100g mieszanki studenckiej, czekolada do picia, pomarancza, jablko czekolada zwykla czy moze o jakims smaku ? (marcepan, pistacja?)

kol;19.00 activia do picia, 4 lyzki musli tropikalnego, grahamka maslo, troche surowki z pieczarkami, ser Capressi (mmmm pycha), ogorek, musztarda mowisz ze taki dobry ten ser? to chyba sobie kupie dzisiaj

ok 21: kisiel, jablko, pasek milki jw znowu milka

prosze o ocene
ja sie za bardzo nie znam ale bardzo apetyczny ten twoj jadlospis, mi sie podoba Luzno, wartosciowo i smakowicie
Cristin@ jest offline Zgłoś do moderatora