Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak nauczyć szczeniaka załatwiać się na dworze? Nauka czystości - pies sika w domu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-04, 01:36   #30
aniesiaw
Raczkowanie
 
Avatar aniesiaw
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 161
10 miesieczna bokserka i spory problem :(

Witam,
mam nadzieje ze tutaj ktos mi pomoze. Mam sliczna bokserke ktora ma prawie 10 miesiecy. Wlasnie zastanawiam sie nad szkoleniem dla niej... ale nie o tym tu chcialam... Nie wydaje mi sie zeby byla jakas szczegonie glupia, a wrecz przeciwnie jest bystra i cwana. Nauczylam ja na komendy slowne i gestem siada, lezec podawac lape jedna i druga... ale nie wychodzi mi jedna rzecz. Moja psiunia zalatwia mi sie w mieszkaniu mimo tego ze jest wyprowadzana srednio co 2-3 godziny (wg mnie to stanowczo za czesto). Nie pomagaja krzyki, karcenie "zly pies" itp..., maczanie nochala w szczoszkach (tak nauczylam poprzedniego psiaka), poprostu nic... Juz nie mam sily tym bardziej ze ona ma juz 10 miesiecy a mi nerwy coraz czesciej puszczaja... Juz ostatnio zaczela nawet obrywac po tylku za to Nie mam poprostu sily non stop biegac ze szmata... a na dodatek smrod w domu... Ehhh Pomocy, blagam pomozcie!!! Co ja mam zrobic??
aniesiaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując