Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 17:40   #16
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To ja znowu powrócę na tematy filtrowe .
Mam dylemat, poniewaz nie wiem co kupić, w jakiej kolejności itp. Kurcze jak było mało filtrów było źle, a teraz jak jest taki duzy wybór jest jeszcze gorzej . W domu na stanie mam łososia albinosa (coraz to nowe nazwy powstają ). Oprócz tego jeszcze na wykończeniu emulsje i mleczko z dzieciaczkiem , które uzywa dziecko. No i właśnie mam plan kupić tonującą avenkę do kompletu, jeszcze coś do ciała myslałam nad bodermą spf30, także chiałabym wypróbować po albinosie spray avene , ale z dzieciaczkiem, ponieważ 50 jest z zapachem i przypuszczam, że przy tak rzadkiej konsystencji zmigruje do oczu i będzie piekło, a dzieciaczek jest bezzapachowy . Jeszcze czaję się na Iwostin spf40 dla dziecka. Kurcze słońce już nieźle świeci i grzeje a ja jescze się zastanawiam . W tym miesiącu chyba wszystkiego nie zdołam kupić, ponieważ chcę jechać na koncert do Wa-wy.
I jeszcze mam problem z samoopalaczem, tego z Evellin nigdzie nie ma, więc nie wiem czy kupić nowego Garniera czy Avene czy.....

Ale was zanudziłam, mam nadzieję, że nie tylko ja mam takie dylematy .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora