Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 20:10   #24
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Pomimo,ze pracuje to....niestety filtry nie sa jedyna rzecza jaka kupuje lub oplacam i takze mam dylematy finansowe.Jednak ostatnio mialam troche luzniejszej gotowki i tym sposobem nabylam Avene tonujaca,"lososia albinosa"(widze,ze sie przyjela nazwa jakos nasunelo mi sieto skojarzenie pod katem czytelnosci okreslen),"lososiowego lososia"( dla Jowisi) a na chwile obecna mam prawie cala tube "lososiowego lososia"

Na jakis czas to starczy.Mam jeszcze okazje wymienic sie na Targowisku na "lososia albinosa"ale mam dylemat czy jest mi on niezbedny,nie bede chyba taka pazerna a tak powaznie szczerze mowiac to nie wiem tak do konca czy chce sie rozstac z cieniami Clarnisa(nie ma jak chomik) i jest to osoba zupelnie nowa na Targowisku wiec....
Mam male dylematy moralne,chociaz sama wiem,ze tez kiedys zaczynalam transakcje na Targowisku i pracowalam sama na zaufanie...niemniej ostatnio rozne cuda sie tam dzialy.
Nie uprzedzam sie do nikogo ale...od jakiegos czasu mniej sie tam udzielam;po czesci dlatego,ze to czego potrzebuje to jest jak jeden na tysiac,ze upoluje wlasnie tam
Dobra nie zanudzam dluzej moimi przemysleniami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora