Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę pomóc temu pieskowi?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-25, 09:02   #20
Akina
Akina
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 153
GG do Akina
Re: Jak mogę pomóc temu pieskowi?

Droga Aniu!
Podziwiam Twoje zaangażowanie i aż mi się cieplutko robi na sercu,że są tacy ludzie jak Ty, którzy nie mogą patrzeć na krzywdę zwierzaka.Ja w zeszłym roku w zimie zobaczyłam jak facet skopał malutkiego szczeniaczka i wrzucił do kontenera na śmieci koło stadionu X-lecia w Warszawie.Oczywiście było tam mnóstwo ludzi, ale nikt nie zareagował no bo po co...Wyciągnęłam malucha i zabrałam do domu a moi rodzice prawie dostali zawału...Przestraszony, zapchlony psiaczek siusiający wszędzie gdzie się dało..Trochę to potrwało zanim nas zaakceptowała, ale została z nami i teraz jest dla nas najważniejsza.Szkoda tylko, że został jej uraz po tamtym wydarzeniu bo ciągle boi się podniesionego głosu i nawet dosyć gwałtowny ruch jest w stanie ją przerazić...
Trzymam kciuki za powodzenie misji i mam nadzieję, że da radę zabrać psiaka do domu. Tak jak poradziły dziewczyny: przekonuj go do siebie głaszcząc, przemawiając do niego i zapnij go jakoś na smyczy. Może rzeczywiście chwilę będzie się opierał, ale na pewno po chwili da spokój. Szkoda by było gdyby go uśpili albo gdyby coś mu się stało. Pozdrawiam gorąco!
Akina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując