Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-14, 15:15   #3918
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez martenwolfen Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,
Pomozcie mi zrozumiec jedna rzecz bo jakos nie jestem tego w stanie skumac. Ostatnio wspominalam, ze mam krzywo wchodzaca do luku 3. Mam juz 8 mies. za soba z druciakiem i bylam juz na etapie drutu o "przekroju kwadratowym"... A tu Pani Orto przekleila mi zamek i zeby zlapac te 3 zastosowala znowu cienszy, zwykly druciak chyba jakas 16. I teraz sie zastanawiam, skoro drut jest slabszy i sila oddzialywania na zeby mniejsza (tak mi sie wydaje), to czy one beda sie prostowaly? Czy moze sie zatrzymaja, albo (oby nie!!!) cofna...
Kurde, ogolnie zlamana jestem bo okazalo sie , ze wcale nie bede miala takiego modelowego holiłudzkiego usmiechu Jedynki maja rozny ksztalt co psuje efekt prostowania... Moze da sie je jakos spilowac
I w dodatku wzielam sobie gumczasy w kolorze blekitu paryskiego, ktore w ogole mi nie pasuja i wygladam A kolejna wizyta za 2 miechy................... ... Help!
Hej, TZ mi wlasnie podpowiada, ze wlasnie dlatego, ze masz cienszy drucik beda Ci sie ladnie prostowac. Jego orto tlumaczyla mu, ze te grubsze druty sluza bardziej do stabilizacji, nie prostowania. Te ciensze sa bardziej elastyczne i przez to lepiej ustawiaja zeby.

Mam do Ciebie 2 pytanka:
1) Czy pani przekleila Ci zamek na Twoje zyczenie? Zglosilas jej, ze cos Ci sie nie podoba i zrobila to czy byla to jej decyzja?
2) Dlaczego nie bedziesz mogla miec hollywood smile? Przeciez ksztalt mozna poprawic wyciaganiem, np. To tez pani Ci powiedziala?
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009

yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora