Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze (moje?) małe wredności :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-09-30, 20:53   #25
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Nasze (moje?) małe wredności :-)

mnie tez to wszystko wkurza
-baby w autobusach ktore cie wala po nogach czym sie da zebys sie przesunela chociaz dokola polowa Polski-mieszkam kolo wola park-wyobrazcie sobie te tlumy ktore jada w tym kierunku
-nienawidze jak ludzie(czytaj stare baby)wpychaja sie do autobusu zanim ktokolwiek zdazy wysiasc
-nienawidze jak ktokolwiek dotyka moich rzeczy-zapraszam kogos do mojego pokoju a on oglada moje rzeczy,kosmetyki,bierze je do reki przestawia.Ja codziennie rano odkladam rzeczy w to samo miejsce i mnie cholera bierze jak tam nie ma tego czego potrzebuje
-nienawidze jak luzie sie nie myja-chyba tego nie czuja-mam w klasie taka dziewczyne-kolega zrobil strone o naszej klasie,do niektorych osob byly opisy-o niej oczywiscie,ze sie nie myje itp-ale w bardzo lagodnych slowach-jej rodzice dzwonili i kazali to usunac(pozniej ona stwierdzila,ze w kazdej klasie musi byc czarna owca i trafilo na nia).To samo dotyczy autobusow-zwlaszcza latem fuuuj.
-nie lubie jak autobusami jezdza osoby ,ktore smeirdza-bo sie nie myja,alkoholem,papierosam i i na ciebie chuchaja
-nienawidze wazeliniarstwa
-nienawidze jak ktos mnie oklamuje
-nienawidze jak ktos na mnie krzyczy
-nienawidze kolejek na poczcie,w bankach-pani ostatnio prawie by zabila mojaja mame(robila jakies przelewy i chciala sie jeszcze diwiedziec ile ma na koncie i jakie jest oprocentowanie)-dobrze ze pomiedzy wredna urzedniczka i mama byla szyba
-nienawidze jak dziewczyny maja na stale chlopakow,caly czas o tym nawijaja jakby nie bylo lepszych tematow-wszystko co bym nie powiedziala zostaje skomentowane:a moj piotrus,michas,mariuszek, blablabla.....
-i do tego jeszcze podrywaja i ciagle gadaja o chlopakach-no ale gdyby ich facet cos takiego zrobil tobyla by taaaaaka histeria
-nienawidze gdy nie zdaze powiedziec dziendobry,podejsc do lady i juz jestem bombardowana pytaniami'co podac'
-nie lubie jak ekspedientki mnie totalnie olewaja a pozniej nagle mnie zauwazaja i laza wszedzie za mna
-nienawidze jak w klasie niektorym osobom(zawsze tym samym)uchodzi wsyztsko na sucho-np wypracowanie zadane na piatek-oni przynosza w poniedzialek,albo kilka dni pozniej i to bez zadnego usprawiedliwienia
Gdybym ja tak zrobila mialbym piekna jedynke

No to sie wyzalilam a teraz ide sie uczyc rozmnazania ()grzybow()

Do Zlo-ty sie ciesz ze nie mamy PMSu,bo bysmy cie zlinczowaly
Tym optymistycznym akcentem koncze moja dzisiejsza dzialnosc na wizazu i zycze milej nocy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując