Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Golden brown - heroinowa piosenka - ynspyracja.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-16, 18:35   #14
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Golden brown - heroinowa piosenka - ynspyracja.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Ishi bardzo ale to bardzo mi się podoba i kolorystyka i cieniowanie
a dziekuje pieknie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
"głupek jeden" !!!!!!!!!!!
Normalnie mi humor poprawiłas !!!!!!!!

Fajnie poogladac jak malujesz kreske- wiesz ze to moj słaby punkt.
Co do samego makijazu jest niezły. Podoba mi sie ta głupkowata zółc i mysle ze Ci pasuje tylko moze nie w tej ilosci. Generalnie jest ok

Ten filmik z samym stepem trwał 17 minut nie wiem, co ja sie tak wleklam...swiadomosc bycia na wizji moze?

A z tym zoltym to, kiedys mi wizazystka powiedziala,ze pasuje mi kanarkowy zolty...i wiesz jak to jest, wszyscy Ci mowia ze dobrze wygladasz...ale Ty sie czujesz jakos niespecjalnie.I tak mam wlasnie z zoltym i z brazowym. A jak mam przekrwione oczy to zolty felernie wyglada

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Pasują Ci takie kolorki! bardzo ładnie wyglądasz, szkoda tylko bo gubią się rzęski, ale to pewnie przez krechę możne gdyby była ciemnobrązowa bardziej by sie wybijały? A filmik ogląda się świetnie- masz bardzo ładny głos!!!
a dziekuje pieknie
mialy byc sztuczne rzesy, ale juz machnelam reka...i czas zmienic tusz chyba ehhh

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Jej.. bardzo mi sie podoba Jak dla mnie najlepszy Twój
o, dzięki
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując