Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 08:51   #1348
Marta1122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 523
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
tyle ze taki niemowlak na pastelowe kolory uwagi nie zwroci, nie bez powodu zabawki maja wyraziste kolory.

taki kawalek artykulu "Na pewno najbardziej atrakcyjne dla dziecka są przedmioty w silnie kontrastujących barwach, np. w czarno-białe paski. W pierwszym miesiącu życia warto więc wybierać dla dziecka takie właśnie zabawki. Mogą to być duże, białe kostki z wielkimi czarnymi kropkami albo lale ubrane w sukienki w pasy. Czarne kwadraty, koła i pasy można również namalować na zwykłej kartce papieru – dziecko będzie się im przyglądać z zainteresowaniem. Niektórzy jednak uważają, że pierwszym kolorem dostrzeganym przez noworodka jest czerwony."


marta, ja na Twoim miejscu postawilabym kanape na jasnej bezowej scianie, mozesz pomalowac trzy na jasny bez a jedna na dominujacy fiolet np. taki jak kanapa jesli macie pokoj z maluszkiem to ja wcale bym sie nim tak nie sugerowala w dobraniu kolorow bo uwierz ze dziecko ma to gdzies hehe najlepiej wydziel kacik gdzie bedzie spal maluszek i tam zrob cos dla niego

Moja corcia miala na poczatku pomalowany pokoj na pastelowy roz i srednio lubiala w nim przebywac, teraz ma na trzech scianach mocniejszy roz a na jednej dosc jaskrawa zielen i uwielbia swoj pokoj
dzięki za podpowiedź, chyba się zdecyduje na jakiś jasny piasek pustyni czy delikatny żółty,tylko kwestia czy wszystkie ściany czy coś do nich dodać-ozdobną tapete?w fiolecie?na jednej ze ścian
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b735966895.png

niunia jest z nami!:confuse d:

8.08.2009 10 rocznica znajomości i nasz ślub
Marta1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując