Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 20:28   #8
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Tusz-eyeliner Vollare w jednym.Ktos juz sprobowal?

Ja też mam tusz z bazą, o którym pisała Smileofangel. Wprawdzie to nie ten, który w tytule, ale może informacje się przydadzą
Do tej pory prawie wyłącznie używałam L'Oreala, ale po dobrych opiniach serii Vollare na Wizażu postanowiłam zaryzykować i kupiłam go za całe 7 zł Baza jest moim zdaniem średnia - zbyt biała i pozostaje czasem widoczna mimo wytuszowania rzęs. Nie sądzę by była to moja nieumiejętność nakładania jej, bo mam praktykę z Double Extension. Jeśli bym miała używać tylko tego tuszu, to u mnie się nie sprawdza. Mam bardzo długie rzęsy, ale cienkie, a on niestety nie pogrubia. Natomiast myślę, że bardzo odpowiadałby osobom, które lubią podkreślać rzęsy delikatnie, bez nadmiar tuszu - wtedy sprawdza się idealnie! Dla mnie jest więc świetny do wykańczania makijażu. Najpierw nakładam bazę, potem starannie tuszuję L'Orealem, a na końcu "rozczesuję" Vollare. Efekt jest super! Żadnych sklejonych rzęs, żadnego nadmiaru tuszu, czy grudek na rzęsach Nawet nie trzeba już dodatkowo rozczesywać
Podsumowując jestem zadowolona i za tą cenę mogę spokojnie polecić
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując