Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-21, 22:09   #3065
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez matys-magda69 Pokaż wiadomość
zyta82-na Twoje wloski w zupelnosci wystarczy woda od 1,5 do 3% ,jesli uzyjesz wiekszej mocy naturalny odrost mozne lekko sie zmienic w nieporzadany odcien.Twoje wloski wygladaja na zmeczone zabiegami a Wella Touch troszke je nawilzy.mieszanka dla Ciebie ponizej powinna byc odpowiednia
jesli ,nie wyjdzie tak jak chcesz (za jasno) dodaj do tego ok 5ml 4.71
kapiel rozjasniajaca nie potrzebna -moze niezly balagan na glowie zrobic.
ten odrost co masz jest ladny zimy

mieszanka30 ml8.71+30 ml7.89 rozprowadzamy sama farbe na wlosach przeczesujemy grzebieniem posniej podajemy odrobine goracej wody(aby skory nie poparzyc) malaksujemy na glowie trzymamy 20 min i nie splukujemy tylko suszymy wloski
nastepnie przechodzimy do farbowania właściwego”
Dziękuję viki1988 i majreg za odpowiedzi.
Dominika6 - jesteśmy w podobnej sytuacji

matys-magda69 Ogromne dziękuję za odpowiedź! Już chętnie nacisnęłabym ikonkę "kupuj", ale mam jeszcze ostateczne pytania? przypomnę, że pragnę wrócić jak najbliżej naturalnych.
1) czy mieszanka color touch 8.71 + 7.89 (tylko się upewniam czy 8.71 nie za jasny? Absolutnie nie podważam tylko to jasny blond? czy zamienić go na 7.71 lub 6,71? czy tak jak piszesz lepiej przyciemnić 5ml-4.71?)
2) wodę mogę wziąć tańszą np.Leo czy Chantal- 1l za ok 8 czy 12zł? Gdzieś czytałam, że pisałaś o Leo.
3) czy nie potrzebuję special mixu np. niebieskego 0.88 o którym pisała mi viki1988, (żeby pozbyć się rudości?, czy te . 89 poradzi sobie z tym). Viki1988(radziła koleston 7.71 i mix 0.88) - co Ty na to?
daję jeszcze raz fotkę do przypomnienia. Pozdrawiami już nie będę mam nadzieję więcej zawracać gitary, i będę do odhaczenia

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-03-23 o 17:05
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora