Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 18:32   #3102
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dla mnie aerobik jest podskakiwaniem równie dobrze mogę skakać sobie na skakance (pomijam w ogóle kwestię stawów na aerobiku), ale mięśni przy tym to sie człowiek nie nabawi, no bo jak? owszem schudnąć przy duzym zaparciu może i schudnie, bo każda aktywnośc fizyczna temu sprzyja
Niektórzy aerobik traktuja, jak rozgrzewkę

Dla mnie za mało siłowni, ale to dla mnie

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Czesc, czesc przyszedl wielki brzuchol!
Ja nie lubie aerobiku, nigdy po nim nie schudlam, a wrecz zdarzalo mi sie przytyc...
ale tak to jest jak chodzisz 3 razy w tyg na cos takiego, jesz troche bardziej pozywnie bo wydaje Ci sie, ze odwalasz kawal dobrej roboty...heh a tu prosze ...du** lepiej pobiegac 10 minut dziennie, a nie katowac sie 3 razy w tygodniu na ciasnej salce.
Ale to tylko moje zdanie

Oczywiscie, ze mozna schudnac przy dobrej redukcji cwiczac na aerobiku...ale gdzie tu progres? od 3 spotkan po 7 w tygodniu? a moze zostawac na kolejne godziny skaczacych grup? Dla mnie niepojete.
To ja juz wole te moje szalone interwaly i dokladanie ciezaru do gryfu
dzięki dziewczyny.Z Waszych wcześniejszych wypowiedzi pamiętam,że nie lubicie aerobiku,ale każdy lubi co innego.Uważam,że lepszy taki ruch niż machać pilotem w ręku-i nie uważam,że aerobik to ćwiczenia bezsensowne itp.
Ja znowu nienawidzę biegania czy siłowni nuuuda na maxxa i ogólnie nie kojarzy mi się to dobrze, ale kto wie-może jak będzie tak naprawdę naprawdę cieplusieińko to wówczas z 1-2 razy w tygodniu pobiegam po te 10-20 minut. Jeśli jest odrobina wiatru to zaraz boli mnie głowa

Mimo wszystko nie chciałabym rezygnować z aerobiku bo mnie nastawi on bardzo bardzo optymistycznie-każde zajęcia to nieustanny uśmiech na twarzy Póki co tak jak pisałam-waga w ciągu 1 miesiąca to -2kg więc jeszcze trochę i będzie można zacząć coś robić by mięśnie się pojawiły.Ja nie wiem co i jak się za to zabrać-więc proszę Was o wskazówki
Czy mogłybyście mi jakoś pomóc??
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-03-22 o 18:35
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora