Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 13:51   #440
Ela85
Raczkowanie
 
Avatar Ela85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 121
Dot.: Pytanie do noszących stały aparat

hej dziewczyny!

Tak jak pisałam wcześniej,wybrałam się do innego ortodotny i jestem bardzo zadowolona! W końcu nie muszę czekać w kolejce dwie godziny i na końcu i tak zostać odesłana do domu bez zrobienia czegokolwiek. Mój nowy ortodonta jest świetny i co najważnieszje okazało się, że wszystkie zęby musi mi teraz przesunąć w prawo do lina środkowa wcale nie jest na środku. Widocznie taka z tamtej specjalistka była ,albo już się gubiła w tłumie swoich pancjentów, których była masa. Co lepsze będe zakładać we wtorek aparacik na dolny łuk. Pół roku go ponoszę i ściągam wszystko już... nie mogę się doczekać . Co do ceny to trochę utargowałam. Mój new ortodonta powiedział ,ze u niego przezroczysty kosztuje od 2.000 do 2.500 tys . Lekko się zszokowałam bo za swój przezroczysty zapłaciłam 1300 zł dwa lata temu . Jednak postanowił mi dać rabacik jako , że jestem jego pierwszą pacjentką w tym mieście i za 1600 mi założy. Super jestem zadowolona, że wyprostuje równięz dolne ząbki co najważnieszje bez wyrywania . Poprzednia kazała wyrwać...ten w prawdzie też , ale mówi że bez problemu mogę to zrobić po zdjęciu aparatu, co mnie zdziwiło i niezmiernie ucieszylo . Nie ma to jak dobry lekarz, który wszystko wytłumaczy i ma czas dla pacjenta oraz nie robi wszystkiego "na odwal" tak jak moja poprzednia ortodontka. Wiec jeśli macie jakieś wątpliwości co do swoich ząbków i ich prostowania to skorzystajcie z porady innego ortodonty. Jak widać u mnie się opłaciło i jestem o dużo dużo bardziej zadowolona .
Ela85 jest offline Zgłoś do moderatora