Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-24, 15:04   #627
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
jeszcze pare lat temu miałam jak Ty, a teraz już tylko zazdroszczę



ja wolę mieć swoja astmę i alergię, dla mnie te choorby mimo, że też przewlekłe sa mniej uciążliwe i dają sie przynajmniej opanować, a trądzik sie przez lata nie dawał, dopiero niedawno jak po 10-11latach wyprztykał się z ropniaków to chociaż z tym miałam ostatnimmi czasy luz

popieram, że uciążliwy jest i na jego leczenie (i łagodzenie cery po lekarstwach) szło mi zawsze mnóstwo kasy, leczenie Tretinexem wychodzi mi z tego wszystkiego najtaniej (z tym, że wydawanie kasy nie jest rozbite na lata, tylko skondensowane, stąd wielu ludziom wydaje się drogie)


btw, z płyty na płytę sa coraz gorsi, ale jestem wierna
co do tekstów, w większości są poetyckie, ale nienawidzę bono za bycie demagogiem, za szmuglowanie rzeczy typu (napiszemy pioseneczkę pod publiczke stanów zjednoczonych, przyjmą nas na zblizajacym się turne z otwartymi 'portfelami') Bono dużo gada (wygląda to wspaniale), mało robi (widać, że cieszą go nagrody jakie odbiera, ale co kraje 3świata z tych nagród mają? nic)


miło Cię KarolciaU2 widzieć w temacie


bo tradzik widac, tego sie nie da schowac, czyms przykryc, nawet makijaz czasem nie pomaga... I bardzo czesto ludzie nas na podstawie naszej twarzy oceniaja i szalenie mnie to denerwuje jak mysla ze nasza choroba wynika z braku higieny, ale to tylko swiadczy o ich glupocie ktora jest nieskonczona zarowno jak i wszechswiat
cos czuje ze mam takie lekko gorace poliki, czyzby rumien???
spojrzalam dzisiaj w lustro, a staram sie tego nie robic bo nie moge wtedy powstrzymac moich rak, i zauwazylam poprawe, slady po pryszczach bledna, skora nadal sie luszczy ale to mi bardzo nie przeszkadza, nawet myslalam nad tym olejem z ogorecznika o ktorym Silwena wspominala ale postanowiam sie pomeczyc z suchoscia zeby szybciej sie przebarwien pozbyc


co do filtru o ktory pyta okej01 to cena oczywiscie godna uwagi, recenzje nie sa zle, mozna by bylo sprobowac, bo nie zawsze to co jest drogie jest dobre



Silwena zgadzam sie ze "stare" U2 bylo o wiele lepsze ale i tak z przyjemnoscia slucha sie ich piosenek
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora